Skontaktuj się z nami

kontakt@nbrand.pl
Tel: 785 785 785
Współpraca
kontakt@nbrand.pl
#Elastyczny Hosting dla strony www

Usługi hostingowe

Wybieramy partnerów, którzy są znani z dostarczania usług najwyższej jakości. To oznacza, że możemy zapewnić naszym klientom produkty i usługi o niezawodności i wydajności na najwyższym poziomie.

Wsparcie technieczne

dHosting daje dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego. W razie problemów lub pytań możesz liczyć na pomoc doświadczonego personelu technicznego.

Szybkość i wydajność

Dhosting stawia na szybkość i wydajność swoich serwerów, co wpływa pozytywnie na czas ładowania Twojej strony. To istotne z punktu widzenia doświadczenia użytkownika i SEO.

Bezpieczeństwo

Automatyczne kopie bezpieczeństwa, ochrona przed spamem oraz atakami DDoS i administratorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo 24/7.

Skalowalna infrastruktura

Autorska infrastruktura została zaprojektowana w taki sposób, żeby spełniała wymagania nawet największych serwisów internetowych. Pozwoli Ci wykorzystać aż 24 GHz CPU i 64 GB RAM.

Wysoka wydajność

serwery są napędzane przez komercyjne wydanie LiteSpeed Web Server, który jest dwukrotnie szybszym odpowiednikiem darmowego i często stosowanego przez konkurencję Apache. Wsparcie dla LSCache i Redis.

Pełne zarządzanie

W przeciwieństwie do tradycyjnej chmury, czy rozwiązań dedykowanych, Elastyczny Web Hosting jest w pełni zarządzany przez naszych administratorów, którzy czuwają nad stabilnością i bezpieczeństwem usługi.

Before After
elastyczny hosting strony internetowej

Usługa Hostingu na strony www

Nasza współpraca z najlepszymi partnerami pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w danej branży. Dzięki temu możemy dostarczać klientom rozwiązania zgodne z najnowszymi standardami.

Współpraca z najlepszymi partnerami to kluczowy element naszego sukcesu i pozwala nam dostarczać najwyższą jakość usług naszym klientom. Dzięki temu możemy nie tylko spełniać, ale także przewyższać oczekiwania naszych klientów.

 

0

Klientów

0

16 lat innowacji

Bazowe CPU

Usługi w oparciu o procesory Intel Xeon Gold 6132. W podstawowym abonamencie otrzymujesz aż 1 GHz CPU, czyli przynajmniej 2 razy więcej niż w najwyższych pakietach shared hostingowych u konkurencji! Bez kontaktu z supportem, możesz skalować swoją usługę aż do 24 GHz.

Bazowe RAM

W podstawowym abonamencie otrzymujesz aż 2 GB pamięci RAM. Najwyższe pakiety shared hostingowe u konkurencji, na proces PHP oferują maksymalnie... 512 MB. Bez kontaktu z supportem, możesz skalować swoją usługę aż do 64 GB pamięci RAM.

Bazowy dysk (NVMe)

Usługi w oparciu o dyski NVMe. W podstawowym abonamencie za 99,80 zł netto (359 zł netto za odnowienie) otrzymujesz aż 50 GB powierzchni do dowolnego podziału na pocztę e-mail oraz strony WWW. Bez kontaktu z supportem, możesz skalować swoją usługę aż do 1 TB. Ilość IOPS wynosi 1000.

Szybkość łącza serwera

Własne i bezpośrednie styki z łączami operatorskimi oraz punktami wymiany ruchu internetowego: ORANGE, TELIA, TATA, THINX o łącznej przepustowości 40 Gbit/s.

LiteSpeed

Alternatywny serwer WWW, zwiększający 2,5 raza wydajność stron WWW. Obsługa HTTP/2 oraz HTTP/3.

Wersje PHP

Wszystkie wersje PHP są wspierane bezpłatnie.

5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0, 8.1, 8.2

MariaDB 10.5.15

Odpowiednik MySQL 8.0. Dostępne mechanizmy przechowywania: InnoDB, Aria (dawniej MyISAM).

Limit wysyłanych wiadomości przez 1 skrzynkę

24 000 na dobę

 
Formularz kontaktowy

Elastyczny
web Hosting

Nasi eksperci są również gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i służyć wsparciem w tworzeniu i zarządzaniu Twoją stroną internetową. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub zapytaj o nasze usługi projektowania stron, jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy.

Ta strona przechowuje pliki cookies na Twoim komputerze. Polityka Prywatności